KONST / Litografier / Färglitografi 14342003
nr 1434 2003
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
2 delar, Fredmans epistel 21. Färglitografi, bildmått: 44x28, yttermått inklusive ram: 64x50 cm. Signerad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:20:47
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr